İade Şartları

GARANTİ KOŞULLARI

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

İADE KOŞULLARI

 

  •          Değişim ve iadesini yapmak istediğiniz ürünleri kullanılmamış, zarar görmemiş, etiketi koparılmamış, yıkanmamış bir şekilde kargoya teslim                   etmeniz gerekmektedir.  
  •          Ürünün faturası ve kartı ile tarafımıza 7 iş günü içerisinde gönderilmesi gerekmektedir.
  •          Kampanyalı ürünlerde değişim ve iade yoktur.
  •          İadelerde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile gönderim sağlanmaktadır. İade kod bilgisi için 0850 888 77 20 müşteri hizmetleri ile görüşme                 sağlayabilirsiniz     
  •          İade etmek istediğiniz ürün tarafımıza ulaştıktan sonra kalite kontrol ekibimiz tarafından kontrol edilip ,onaylandıktan sonra iadeniz 15 gün içinde           yapılacaktır.  

 

Swisluxury üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizdeki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

 

İade Adresimiz :

Swistluxury .com

4. Barbaros Caddesi 35/A Yeşilova Mahallesi Küçükçekmece İstanbul


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü