cart8 0 Cart
3 Account
4 Info
 Satın Almış Olduğum Ürünü Nasıl Değiştirebilirim ?
Almış olduğunuz ürünü kullanılmamış olmak koşuluyla iade yapabilirsiniz. 14 iş günü içinde de ürünü faturasıyla beraber Yurtiçi kargodan 464153283 kodu kullanarak, kargo ücreti size ait olmak kaydıyla bize gönderebilirsiniz. İndirimli ve kampanyalı ürünlerimizde değişim veya iade yapılmamaktadır.
 
İade Etme Süresi Kaç Gündür ?
Tüketici Kanunu'ndaki ''Sebep Göstermeden Cayma Hakkı'' maddesine göre ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içinde bizi +90 545 481 68 18 numaramızdan Whatsapp üzerinden iade yapacağınızı bildirip, 14 iş günü içinde de faturasıyla beraber yurtiçi kargodan gönderebilirsiniz.
 
İade İşlemlerinde Kargo Masraflarını Ben Mi Ödeyeceğim ?
 Siparişinizde bizden veya kargodan kaynaklı bir sorun varsa kargo masrafları firmamız tarafından karşılanır. İade sebebiniz ürünün bedeninin olmaması,beğenmemek vs. durumlarında kargo ücretleri müşterilerimize aittir. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile uygun bir fiyatta bize gönderebilirsiniz. Yurtiçi kargo gönderim kodu 464153283, bu konu söyleyerek indirimli bir şekilde gönderebilirsiniz.
 
Siparişim Hangi Saatlerde Teslim Edilecek ?
Siparişiniz Yurtiçi Kargo tarafından 08:30-17:30 olan mesai saatleri arasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.
 
Satın aldığım bir ürünü nasıl değiştirebilirim?
İlk olarak değiştirmek istediğiniz ürünün stoklarda olup olmadığını kontrol ediniz.Beden değişimi veya aldığınız ürünün aynı fiyatlı bir ürünle değişimi için bize  +90 545 481 68 18 numaradan whatsapp ile bize bildirmeniz gerekmektedir.Ürünleriniz fatura ile gönderilmektedir. Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur. Değişim işlemlerinde yurtiçi kargo kodumuzla bize geri gönderilmesi gerekmektedir. Yurtiçi kargo gönderim kodu 464153283
İndirimli ve kampanyalı ürünlerimizde değişim ve iade yapılmamaktadır.
 
Mağazanızdan İade/Değişim Yapabilir Miyim ?
Şuan için Mağazamız bulunmamaktadır. Sadece e ticaret sayfamız mevcuttur.
 
İade Ettiğim Ürünün Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak ?
Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kapıda ödemeli sipariş ise sizden istediğimiz iban numarasına ürünün ücreti 7 iş günü içinde yatırılır. Siparişinizi kredi kartıyla verdiyseniz kredi kartınıza 3-10 iş günü arasında ücret yatırılır.
İban numaranızı yazarken hesap sahibinin adı soyadı ve hangi banka olduğu da faturanın boş bir yerine not olarak yazılmalıdır. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinde, IBAN no bilgisi olmadan ücret iadesinin yapılması mümkün değildir.
 
 
Elime Geçen Ürün Kusurlu, Ne Yapmam Gerekiyor ?
Satın alınan ürünün ayıplı olduğunun anlaşılması halinde, sabit hat numaramızdan bize 3 iş günü içinde bildirmeniz ve 14 iş günü içinde ürünü faturasıyla birlikte Yurtiçi Kargodan göndermeniz gerekmektedir. Bu durumda kargo ücreti tarafımızca karşılanacaktır. Ürün/ürünlerin stoklarda olmaması durumunda ürün bedeli tarafınıza geri ödenecektir.
 
Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi, Nasıl İade Yapabilirim ?
Her sipariş, faturasıyla birlikte kargoya verilir veya daha öncesinde sizlere e-fatura olarak gönderilmiş olabilir fakat her iki türlüde faturanızı bulamazsanız bizimle iletişime geçerseniz destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.
İndirimli ve kampanyalı ürünlerimizde iade veya değişim yapılmamaktadır.
 
 
Satın Aldığım Ürünü Nasıl Değiştirebilirim ?

Ürün sizin elinize geçtiği günden itibaren 3 iş günü içinde bizi whatsapp hattımızdan bilgilendirip 14 iş günü içinde ürünü bize gönderebilirsiniz. Değişimlerde kargo ücretleri (geliş-gidiş) müşterilerimize aittir. 

Shopping Cart

Cart is empty

3

Ara

You can try some popular tags here:

Account

No account?
Create one here
4