Swist olarak 1992 senesinde kadın moda ve giyim öncüsü olmayı hedef alarak kurulmuş bulunmaktayız. Mağazaları ile ticaret hayatına devam etmekte olan markamız 2015 senesinde e-ticaret ortamında da sizlere hizmet vermeye başlamış ve bu sayede hem kadın giyimin öncüsü olurken hem de modern ticaret hayatına da atılmış olmaktayız. Bu alanda yapılan yenilikleri yakından takip eden markamız en kısa süre içerisinde kendi sistemine e-ticaret yapısını entegre etmeyi başarmış ve aynı zamanda aktif bir şekilde toptan ve perakende hayatımıza da devam etmiş bulunmaktayız.

Babadan oğula iki kuşaktır takip eden Swist bu konuda öncü markalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Modayı yakından takip ederek en şık, en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünleri sizlerle kavuşturuyor ve bu ürünleri sitemiz üzerinden tek tık ile almanızı sağlıyoruz. İşimiz gereği sahip olduğumuz prensipler ile ilkelerimize bağlı olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön plana koyuyor ve memnun müşteriler görmekten mutluluk duyuyoruz.

2015 senesinden itibaren e-ticaret alanında pek çok yeniliklere imza attık ve sitemizi bu ölçüde geliştirdik. Responsive tasarım ile hem mobil telefondan hem de dizüstü bilgisayarlardan sitemizde kolayca gezinebilir, ürün görsellerimizi görebilir ve dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek güvenli ödeme yapabilirsiniz. Ödeme işlemlerinde sizlere kolaylık olması adına birden fazla güvenli ödeme seçeneği ile sizlere hizmet sunuyoruz.